Przejdź do treści

Targi Lublin S.A.

„Targi Lublin – miejsce dobrych kontaktów”

Targi Lublin S.A. to jedyne centrum targowo–wystawiennicze we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej. Obiekt doskonale nadaje się do organizacji targów, a także kongresów, konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych, takich jak: bankiety, koncerty, występy artystyczne.

Od wielu lat spółka systematycznie rozszerza ofertę targową i wystawienniczą i nie zamierza poprzestać na poziomie kilkunastu imprez, które ma przyjemność organizować w bieżącym roku. Branżowe imprezy targowe obejmują tematykę budowlaną, motoryzacyjną, rolniczą, ogrodniczą, energetyczną i wiele innych.

Wciąż rosnące zapotrzebowanie wystawców i zwiedzających zainspirowało Targi Lublin do realizacji II etapu budowy Regionalnego Centrum Targowo-Wystawienniczego w Lublinie (projekt realizowany jest w ramach działania III.2 -1 Infrastruktura turystyki kongresowej i targowej Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 – 2013).

Realizacja projektu zakłada:

  • powstanie powierzchni wystawienniczej w nowym obiekcie: 8 tys.m2
  • modernizację powierzchni wystawowej w istniejącej hali: 2,5 tys.m2
  • budowę 2 sal konferencyjnych na 150 osób każda oraz dostosowaniu istniejącego obiektu do możliwości organizacji konferencji na 1500 osób
  • powstanie zewnętrznego placu wystawienniczego: 5 tys.m2
  • stworzenie prawie 500 nowych miejsc parkingowych.

Niepodważalnymi atutami Targów Lublin jest położenie geograficzne, dynamicznie rozwijająca się gospodarka terenów Wschodniej Polski oraz sąsiedztwo dużych rynków: ukraińskiego i białoruskiego. Możliwość nawiązywania kontaktów i spotkań ze specjalistami, jaką proponują Targi Lublin stanowi nieoceniony wkład w rozwój wielu sektorów gospodarki na szczeblu lokalnym i zagranicznym.

Targi Lublin S.A. to rzetelny partner i kreatywny inicjator aktywności biznesowej i kulturalnej we Wschodniej Polsce.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.targi.lublin.pl