Przejdź do treści

Solutia Konrad Wisz

Konrad – coach z tatuażem, mentor i trener rozwoju osobistego. Niepokorny, mówiący prawdę i lubiący ciężką pracę. Różne doświadczenia w moim życiu mnie ukształtowały, od studiów na Politechnice Rzeszowskiej, pracę w Austrii jako Project Manager, prowadzenie własnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz dwóch innych spółek i działalności gospodarczej, po działanie w Akademii Przyszłości w ramach wolontariatu jako tutor, ko-lider, lider kolegium, lider kampanii aż w końcu wicekoordynator regionu. Pięć długich lat zajęło mi znalezienie swojej drogi życiowej. W głębi duszy zawsze było mi blisko do pracy z ludźmi, do pozytywnego przewracania ich życia do góry nogami. System? Ograniczenia? Tematy tabu? To dla mnie nie istnieje. Uważam, że każdy z nas ma potencjał, który jest jedynie ograniczony przez panujące zasady i dogmaty. Nie jestem pokornym chłopcem który na wszystko przytaknie dlatego coaching i praca ze mną nie jest dla każdego.

Naszedł czas żeby podzielić się zdobytą wiedzą z innymi i pozwolić im uniknąć błędów które ja musiałem przejść osobiście. Jestem osobą która powie Ci prawdę – bez owijania w bawełnę, jeśli potrzebujesz mentoringu bez tematu tabu i z pełną szczerością – zapraszam. W coachingu u mnie nastaw się na ciężką pracę i totalną otwartość.


Coaching

Posiadam międzynarodowe certyfikacje coachingowe International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M) oraz Noble Manhattan Coaching (CertNMC). Przeprowadziłem już dla moich klientów ponad 120 godzin coachingu z obszarów life, biznes i kariery.


Mentoring

Posiadam certyfikację mentorską International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Mentoring prowadzę w obszarach w których mam doświadczenie opisane poniżej. Nie będzie tematów tabu. Wychodzę z założenia, że jeśli mam przekazywać wiedzę to w 100% prawdziwą. Na moje doświadczenie składa się prawie 100 godzin przeprowadzonych sesji mentorskich z obszarów biznesowych i kariery.


Szkolenia

Prowadzę szkolenia z motywacji, zarządzania sobą w czasie, a przede wszystkim warsztaty i szkolenia coachingowe. Potrzebujesz wiedzy coachingowej na co dzień? Może Twoi pracownicy powinni wyrobić w sobie coachingowy styl zarządzania? Jeśli tak to mamy wspólny temat do rozmów. Przeprowadzę dla Ciebie i Twojej firmy odpowiednie kursy i szkolenia dzięki czemu wniesiecie nową jakość na rynek i rozwiniecie siebie oraz swoje przedsięwzięcia.

Chcesz umówić się na coaching lub mentoring albo dowiedzieć się więcej o mnie i szkoleniach które prowadzę? Masz firmę i chcesz żebym przeprowadził szkolenie dla Twoich pracowników lub coaching? Skorzystaj z formularza poniżej lub zadzwoń

Konrad Wisz

tel. +48 693 350 112
e-mail: coaching@konradwisz.pl