Przejdź do treści

Safety Akademia

Safety – AKADEMIA to jednostka szkoleniowo-doradcza zajmująca się organizacją kursów, seminariów a także eventów o tematyce BHP, pierwszej pomocy, bezpieczeństwa pożarowego, bezpieczeństwa wybuchowego /Atex/ i ochrony środowiska.

Współpracujemy głównie z firmami tworzącymi Infrastrukturę Krytyczną Państwa.

Chcesz zorganizować szkolenie okresowe BHP lub inne specjalistyczne dla wyznaczonych pracowników lub zapewnić obsługę BHP dla swojej firmy?

Poszukujesz profesjonalnych i praktycznych kursów ppoż lub z zakresu pierwszej pomocy?

  • Przemysł naftowy i gazowy 

Pracownicy w przemyśle naftowym i gazowym są konfrontowani z zagrożeń na co dzień. Safety-AKADEMIA stara się zapewnić jak najwięcej szkoleń z zakresu dogłębnej ochrony pracowników w tym niebezpiecznym zawodzie.

  • Budownictwo 

Wypadki budowlane i ofiary śmiertelne są stałym zagrożeniem dla bezpieczeństwa pracowników. Szkolenie Safety-AKADEMIA zapewnia poziom szczegółowości niezbędny dla pracowników budowlanych, jak i pracodawców w celu ograniczenia zagrożeń i zrobić bezpieczeństwa a priorytet.

  • Opieka zdrowotna 

Od zapobiegania przemocy w miejscu pracy do szkolenia przez krew patogenów, pracownicy służby zdrowia muszą być przygotowani. Safety-AKADEMIA jest ważnym źródłem bezpieczeństwa dla tej branży.

  • Rozwiązania korporacyjne

Po wybraniu Safety-AKADEMIA dla Twoich potrzeb bezpieczeństwa korporacyjnego, wybieracie Państwo partnera, który jest poświęcony i oferuje najniższe ceny, najlepszą obsługę klienta i wygodne narzędzia zarządzania.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.safety-akademia.pl