Przejdź do treści

MZ Sp. z o. o.

Podstawowym zadaniem MZ Sp. z o. o. jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości usług księgowych, usług w zakresie administracji kadr i płac, doradztwa gospodarczego, rozliczeń z ZUS, PFRON oraz szeroko pojętej współpracy finansowo-księgowej z naszymi Partnerami. Stale dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji w zakresie przepisów prawa gospodarczego i finansowego a zarazem dysponujemy ogromnym doświadczeniem w tych dziedzinach.

MZ Sp. z o. o. to zespół wysoko wyspecjalizowanych pracowników oferujących szeroki wachlarz usług księgowych, który w sposób innowacyjny postrzega rynek usług finansowych dla małych i średnich firm. Reprezentujemy naszych klientów w urzędach oraz obsługujemy kontrole podatkowe.

Pomagamy przy zakładaniu działalności gospodarczej, odpowiadamy i doradzamy na wszelkie pytania związane z Państwa przedsiębiorstwem. Oferujemy usługę na miarę czasu, rzetelną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Kładziemy ogromny nacisk na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm a powierzone nam obowiązki wykonujemy z należytą starannością.

KONTAKT:

ul. Sanocka 32 Trepcza

38-500 Sanok

Tel. kom: 509 766 805

tel./fax 013 463 14 39
tel. 013 463 10 13

e-mail: mz@sanok.com.pl