Przejdź do treści

B.A.T.N.A

Firma Szkoleniowo-Usługowa B.A.T.N.A świadczy usługi szkoleniowe i doradcze od 2008 r., jednak jako firma zaistniała w 2012 r. Przez cały ten czas aktywnie uczestniczy na rynku szkoleniowym – zarówno o zasięgu regionalnym jak i ogólnopolskim. Nawiązujemy współpracę ze stowarzyszeniami, organizacjami, większymi firmami, instytucjami.

Odnosimy sukcesy w realizacji usług szkoleniowych, warsztatowych, coachingowych oraz doradczych. Stawiamy sprawę jasno i podejmujemy się działań, które dają pewność nam oraz naszym klientom, że damy radę! Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów!

Realizujemy duże i małe projekty. Chętnie się uczymy od „rekinów biznesu” a także dajemy szansę młodym ludziom na zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nasze działania skierowane są do szerokiego grona odbiorców – od osób indywidualnych po instytucje państwowe. Nasz zespół specjalistów to ludzie, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i nieszablonowo.

Nasza firma wciąż się rozwija w skutek czego został utworzony oddział lokalny: Centrum Mediacji i Negocjacji B.A.T.N.A oraz nowa gałąź: B.A.T.N.A Poligrafia.

Nasze oddziały, choć oferują różne usługi, łączy jedno – pasja do pracy z ludźmi i dla ludzi.

www.batna.jupe.pl 

www.mediacje.rzeszow.pl