Szkolenia i Edukacja sp. z o.o. sp.k

 

Szkolenia i Edukacja sp. z o.o. sp.k działa na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiot działalności spółki skupiony jest na realizacji projektów współfinansowanych ze EFS, usługach w zakresie doradztwa gospodarczego dla firm, organizacji szkoleń, konferencji, eventów firmowych, spotkań biznesowych itp.

 

Tym, co nas wyróżnia, jest aktywny charakter naszych szkoleń, konferencji doskonałe warunki finansowe oraz ogromne doświadczenie.

 

Pragnąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z trenerami z całego kraju, posiadającymi wieloletnią praktykę i specjalizującymi się w prowadzeniu szkoleń z zakresu różnych bloków tematycznych m. in.: ekonomi, przedsiębiorczości, bhp, turystyki, informatyki, elektroniki, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania projektami itp.
Naszą misją jest rynkowy sukces naszych Klientów, a co się z tym wiąże wspieranie ludzi, firm i organizacji w odkrywaniu i jak najlepszym wykorzystaniu drzemiącego w nich kapitału. Identyfikując się z potrzebami oraz celami współpracujących z nami przedsiębiorstw poszukujemy optymalnych rozwiązań. Ważnym celem organizowanych przez nas szkoleń jest sukcesywny rozwój kultury organizacyjnej w firmie opartej na wzajemnej współpracy i zrozumieniu, co sprzyja wzrostowi efektywności pracowników i owocuje dużym wzrostem ich motywacji do pracy.

 

Oprócz olbrzymiego doświadczenia we współpracy z wieloma firmami instytucjami, jako organizator szkoleń – podwykonawca projektów,Szkolenia i Edukacja sp. z o.o. sp.k od kilku lat sama z powodzeniem realizuje własne projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Misją firmy jest rynkowy sukces naszych Klientów, a co się z tym wiąże wspieranie ludzi, zespołów i organizacji w odkrywaniu i jak najlepszym wykorzystaniu drzemiącego w nich kapitału. Identyfikując się z potrzebami oraz celami współpracujących z nami firm poszukujemy optymalnych rozwiązań. Ważnym celem organizowanych przez nas szkoleń i doradztwa jest sukcesywny rozwój kultury organizacyjnej w firmie opartej na wzajemnej współpracy i zrozumieniu, co sprzyja wzrostowi efektywności pracowników i owocuje dużym wzrostem ich motywacji do pracy.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.szkoleniawkk.pl