Firma "AGROBUD" Handel - Usługi - Transport Maria Niżnik

Podstawowym zadaniem firmy "AGROBUD" Handel - Usługi - Transport Maria Niżnik jest świadczenie usług w dziedzinie motoryzacji. W stacjach kontroli pojazdów zlokalizowanych w Gorzycach i Oleszycach przeprowadzamy badania technicznej pojazdów. Nasze obiekty wyposażone są w nowoczesny sprzęt diagnostyczny pozwalający zlokalizować usterki występujące w pojazdach.

 

Przy stacjach kontroli zlokalizowane są również warsztaty naprawy pojazdów samochodowych, w których na bieżąco możemy usuwać usterki zdiagnozowane przy przeprowadzonym badaniu.  

 

W styczniu 2016 roku uzyskaliśmy pozwolenie od Głównego Urzędu Miar na przeprowadzanie badań tachografów cyfrowych. Warsztat zlokalizowany  w Gorzycach posiada możliwości i pozwolenie na dokonywanie zmian konstrukcyjnych w pojazdach. Posiadamy bezdotykowe myjnie samochodowe oraz stację paliw. Zajmujemy się również hurtową sprzedażą paliw płynnych. 

 

Prowadzimy międzynarodowy transport rzeczy, posiadamy uprawnia na przewóz materiałów niebezpiecznych, odpadów, towarów wysokiego ryzyka oraz pozwolenia na wykonywanie transportów kabotażowych na terenie Niemiec i Francji. Nasz zespół wykwalfikowanych techników oraz inżynierów eksploatacji pojazdów samochodowych oferuje szeroki wachlarz usług w dziedzinie motoryzacji. Kładziemy nacisk na rzetelną i fachową obsługę naszych klientów.

 

KONTAKT: 

"AGROBUD" Handel - Usługi - Transport Maria Niżnik

Gorzyce 145

37-204 Tryńcza 

[email protected]